Chystáte sa zatepľovať? Vybrali sme pre vás overených dodávateľov prác pri zateplení a celkovej obnove vášho rodinného domu.

Zadajte do vyhľadávača adresu a spojte sa s najbližším dodávateľom alebo firmou realizujúcou zateplenie domu alebo si pozrite zoznam odporúčaných projektantov či firmy, ktoré vám so zateplením pomôžu.

Ako si vybrať
firmu na zateplenie domu?

Stavbárov, ktorí robia svoju robotu skutočne kvalitne, je ako šafránu.
Každú stavebnú firmu realizujúcu zateplenie domu je preto dobré overiť si ešte
predtým, ako s ňou uzavriete zmluvu o obnove či zateplení domu.
Tu je niekoľko rád, ako na to.

Odbornici na zateplenie domu_najlepsie zateplovacie firmy

KROK 01

Overte si
register

Každá seriózna firma má v Obchodnom registri alebo Živnostenskom registri zapísané stavebné činnosti, ktoré chce u vás realizovať. Nedajte sa obalamutiť argumentami typu “vieme urobiť všetko”. Pri zateplení domu je podstatné poznať technologický postup a mať skúsenosti s prácou so špeciálnymi materiálmi.

KROK 02

Referencie sú
dôležité

Vygooglite si skúsenosti ľudí s prácou firmy, ktorú zvažujete osloviť na realizáciu zateplenia. A nemajte obavy vypýtať si následne od samotnej firmy kontakt na jej zákazníkov. Čím viac referencií preveríte, tým lepšie.

KROK 03

Je firma
stabilná?

Ak si firma plní záväzky voči štátu, je pravdepodobné, že si ich splní aj voči vám. Na webe Finstat môžete skontrolovať, či má firma dlhy voči Sociálnej poisťovni či daňovému úradu. Zároveň si môžete pozrieť, či má stabilné ekonomické výsledky.

Nájdite stavebnú firmu

Teraz máte navyše možnosť uchádzať sa o podporu na inštaláciu malých zariadení na
využívanie obnoviteľných zdrojov energie v rámci programu Zelená domácnostiam.

  • Zateplenie
  • Stavebniny
  • Stavebné práce